Interiéry

Moderní kuchyň
Vestavné skříně
Rustikální kuchyň
Šatna
Moderní kuchyň
Nábytek do podkorví
Klasická kuchyň
Ostatní

 

Provádíme zakázkovou výrobu nábytku dle přání nebo návrhu zákazníka z laminované dřevotřísky, MDF desky v různých dekorech klasik, lesk a mat.

Realizujeme veškerý nábytkový sortiment ložnice, obývací pokoje,dětské a studentské pokoje, předsíně, šatny, vestavěné skříně s klasickými nebo posuvnými dveřmi atd.Posuvný systém vestavných skříní

K výrobě posuvných dveří používáme systém SEVROLL .Tento systém se vyznačují spolehlivostí, snadnou instalaci, bezpečnosti a funkčnosti. To potvrzuje i řadu designových ocenění. Sevroll má nyní silnou pozici na domácím i mezinárodním trhu.

ROŠTY V NAŠICH POSTELÍCH

Pokud chcete kvalitu svého spánku, začněte od roštu. U nás vyrábíme kvalitní pevný postelový rošt z dřevěného masivu smrkový, který zaručuje 100% pevnost a zdravotní nezávadnost. Tento rošt se vyznačuje svou pevností, robustností a tvoří zásadní konstrukční prvek každé naší postele. Náš pevný rošt podpírá matraci, kde doporučujeme vyšší kvalitní matraci min. 16cm.

VÝHRADNĚ KOVÁNÍ BLUM

Blum činí z otvírání a zavírání nábytku zážitek, a rovněž zvyšuje komfort pohybu ve všech prostorách bytu. Systémy tohoto kování díky promyšlené funkci, uznávanému designu a dlouhé životnosti, mají činit z práce v kuchyni a jiných prostorech emocionální zážitek. Výrobky firmy Blum mají po celou dobu životnosti nábytku – to je zhruba 20 let – plnit dokonalou funkci bez jediné chybičky. Proto firma AB interiér disponuje v každém svém nábytku výhradně touto značkou.

Váš interiér bude originální

Přijďte se osobně přesvědčit a navštivte nás.

Jsme profesionálové ve svém oboru. Rádi s Vámi vytvoříme to nejlepší řešení vašeho interiéru na míru. Vaši poptávku zpracujeme dle Vašich požadavků a vytvoříme grafický návrh

Doplňkový sortiment

Nabízíme prodej osvětlení a sedacích souprav od značkových výrobců.

Bližší informace u nás na provozovně viz Kontakt

Kontakt 605 215 048