Kuchyně

Moderní kuchyň
Moderní
Klasická kuchyň
Klasická
Rustikální kuchyň
Rustikální

Výrobou a montáží kuchyňských linek se zabýváme již od roku 1995.

Během této doby jsme získali velké zkušenosti, proto jsme schopni vyrábět kuchyně v nejvyšší kvalitě i pro náročného zákazníka. Maximální důraz je kladen na funkčnost a design. Ke splnění těchto pro nás zásadních kriterií je důležité využití nejmodernějších strojů a technologií při výrobě,kvalifikovaný tým pracovníků a spolupráce s těmi nejlepšími dodavateli v oboru.Zásuvky

Lehký chod nebo využití úložného prostoru, BLUMOTION, pohyb měkce a tiše, SERVO-DRIVE, bezúchytkové servo otvírání .U všeho co vyrábíme, myslíme na uživatele kuchyní a jejich potřeby.

V naších kuchyních to nejlepší od firmy BLUM „pohyb měkce a tiše“.

Můžete si vybrat ze 3 různých linií sortimentu.

Merivobox s nosností 40 a 70 kg

TANDEMBOX antaro s nosností 30 a 50 kg

LEGRABOX „elegance v pohybu“ Pro vyšší komfort - nosnost 40 a 70 kg

Výklopy AVENTOS

AVENTOS HF - systémem kování pro dvoudílná čela
AVENTOS HS - je ideální pro velkoplošná jednodílná čela
AVENTOS HL - jednodílné čelo se paralelně zvedá nahoru
AVENTOS HK - se jednodílné čelo překlápí nahoru.

Variabilita

Naše možnosti jsou téměř neomezené!

Jsme schopni pro Vás navrhnout a poradit nejvhodnější sytémy k lepšímu pohybu a komfortu v kuchyni.

Variabilita zásuvek, výklopů, spíží, SERVO-DRIVE členění ORGALINE a AMBIALINE a mnoho další.

3D Vizualizace

Už při projektování si snadno představíte, jak bude nová kuchyň vypadat. Navrhneme Vám 3D projekt dle Vašich představ a požadavků.
Návrhy obsahují půdorysné řešení prostoru, nárys, vizualizaci a schéma instalací (voda, odpad, elektro, plyn, odsávání) pro zapojení spotřebičů.

Praktické rady

Plynulá práce a pohodlí v kuchyni, dostatek úložného prostoru a vysoký komfort pohybu. Dobrý průběh práce v kuchyni, dostatek úložného prostoru a komfort pohybu – tři atributy praktické kuchyně. Zohledněte je a získáte úplně jednoduše kuchyň, která se bude hodit právě Vám


více

Více jak 1000 možností i dekorů, korpusů, dvířek a pracovních desek

Více jak 40 druhů tvarovaných dvířek

Nabídneme Vám kuchyňské a nábytkové dvířeka od největšího výrobce v České republice. Nabídka tvarů frézování dvířek zahrnuje přes sto druhů, postihuje všechny podstatné trendy od tradičních a klasických, až po moderní či přímo designové. Každoročně obměňujeme a doplňujeme. Příjemný design dvířek zajistí pocit pohodlí domova nebo kanceláře.Prohlédněte si některé ukázky vizualizace.

Můžeme si dovolit nabídnout vám prodlouženou pětiletou záruku na skrytou vadu odlepování fólie.

Prodlouženou záruku na 5 let získáte exkluzivně u nás!

Více jak 2500 barev odstínu RAL a NCS

Dvířka vyrábíme z MDF tl. 18mm opatřené nástřikem polyuretanovými barvami a to v lesklém a matném provedení.Dvířka jsou mimořádně odolná proti vlhkosti. Dlouhou životnost zaručuje 7 vrstev lakování. U vysokého lesku je konečnou fází povrchová úprava transparentním lakem.

Váš interiér bude originální

Přijďte se osobně přesvědčit a navštivte nás.

Jsme profesionálové ve svém oboru. Rádi s Vámi vytvoříme to nejlepší řešení vašeho interiéru na míru. Vaši poptávku zpracujeme dle Vašich požadavků a vytvoříme grafický návrh

Kuchyňské spotřebiče

Nabízíme vestavné i volně stojící spotřebiče různých značek

Nedílnou součástí každé kuchyně jsou i kuchyňské spotřebiče, které Vám s kuchyní dodáme a odborně nainstalujeme. Nabídneme Vám a doporučíme kvalitní spotřebiče,které splní Vaše očekávání. Spotřebiče uvedeme do provozu a odzkoušíme tak, abyste mohli Vaši novou kuchyň ihned používat.

Kontakt 605 215 048