O nás

Firma AB interiér byla založena v roce 1990 jako rodinná firma.


Dlouholetá tradice

Navázala na tradici stolařského řemesla pana Františka Kantora z Ostravy – Hrabůvky, přímého předka současného majitele a zakladatele dnešní firmy. V roce 1995 byla postavena nová truhlářská dílna a zároveň vybavena moderními stroji.Ve firmě pracují špičkoví řemeslníci, vyučení v oboru truhlář.

Zakázková výroba

Vysoká kvalita práce, špičkové zpracování detailů, použití kvalitních materiálů a nejmodernějších technologií výroby jsou samozřejmostí. Veškerý nábytek je vybaven výhradně značkovým kováním rakouské firmy BLUM. Na základě mnohaletých zkušeností jsme připraveni splnit i náročné požadavky zákazníků.

34 let zkušeností

vlastní výroba a montáž
vyjímečná kvalita a příznivá cena
kvalitní značkové materiály a kování
pracujeme se špičkovými a moderními obráběcími stroji

 

Technologie

Firma neustále investujeme do nových moderních technologií a tím zvyšuje kvalitu výroby kuchyní a nábytku.

Řezání

Přesnost řezání je základ celé výroby nábytku. 100% přesnost nám zajišťuje nejmodernější NC formátovací pila s přesností na dvě desetiny mm.

Olepování

Vlastníme špičkový moderní NC olepovací stroj, který nám umožňují nalepení a opracování hrany v nejvyšší kvalitě. Výsledkem je nábytek vyhovující nejvyšším standardům a požadavkům zákazníků,s nejrůznějším designem a vysokou užitnou hodnotou. Moderní olepovačka, nám umožňuje dosáhnout profesionální olepení ABS hrany. Provádí kompletní olepení a opracování hran včetně předfézování a podélného zaoblení rohů.

CNC obráběcí centrum

Používáme nejmodernější CNC obráběcí centrum – kompletní řešení pro zpracování nábytku a garantuje nám perfektní přesnost a vysokou kvalitu naších výrobků.

Korpusový lis CABTEQ S-200

Univerzální, pevný, lamelový korpusový lis byl vyvinut pro efektivní použití mezi řemeslníky, v dokončování interiérů, ale i pro průmyslovou výrobu, montování korpusu ve vstupním segmentu! Stroj nabízí nejlepší kvalitu, a to díky rovnoměrně rozloženému tlaku. Díky lisovacímu povrchu s tolerancí stroj zajistí těsné spojení korpusu nábytku.

VRTACÍ CENTRUM DRILLTEQ D-200

PŘESNÉ A KVALITNÍ HORIZONTÁLNÍ A VERTIKÁLNÍ VRTÁNÍ!

Rychlost, přesnost a dynamika vrtání je bezkonkurenční v porovnání s běžnou CNC technikou právě díky jedinečně krátkému zdvihu horizontálního vrtacího vřetena.

Zpracování BLUM

MINIPRESS PRO poskytuje komplexní a precizní zpracování našich výrobků.Umožňuje zpracování všech typů kování firmy Blum.

Kvalita

Při výrobě využíváme moderní obráběcí stroje a technologie. Vše je u nás podřízeno snaze vyrábět ten nejkvalitnější nábytek. Neustále rozvíjíme své možnosti a schopnosti.

Kvalita

- materiál korpusu je dřevotřísková deska tloušťky 18mm EGGER,KAINDL, KRONOSPAN - pevně slepený korpus pomocí kolíků, vrutů a lepidla firmy WÜRTH, zajišťuje pevnost skříňky po celou dobu životnosti nábytku.

- všechny pohledové hrany vč. police jsou olepeny ABS hranou 2mm, ostatní hrany 1mm

závěsy CLIP-TOP

závěsy CLIP-TOP 110° expando od firmy BLUM s doživotní záruku a tlumením BLUMOTION jsou standardním vybavením každé skříňky.

Dvířka kuchyní a nábytku

- Foliovaná dvířka s 5let zárukou
- laminovaná dvířka s ABS hranou 2mm
- SENOSAN vysoký lesk

 

Lakováná dvířka - německými laky (7 vrstev), leštěná do vysokého lesku

 

Záruka

Délka záruky je u nás na veškerý nábytek 24 měsíců. Na kování značky BLUM, které je nedílnou součástí každého našeho nábytku, je poskytována doživotní záruka. Foliovaná dvířka s prodlouženou zárukou na 7let.

Kontakt 605 215 048