Recenze od našich zákazníků

Svatava Topolánková

08.07.2023Jsme naprosto spokojeni s celkovou Vaší prací a kudy chodíme, tam doporučujeme. Spoustu lidí kuchyň už vidělo, všem se moc líbila, dokonce i kolegům z oboru. Opravdu moc děkujeme za skvělou precizní práci od začátku až do konce. Od prvotních návrhů, až po realizaci.

Tereza Varady

06.10.2022Kuchyň a skříně na míru ve vysoké kvalitě - vždy precizní práce, odvedená do nejmenšího detailu, vždy dobrá domluva a opravdová dochvilnost, můžu skvěle doporučit !

Kateřina Hozmanová

05.09.2022Všem moc doporučuji, jsou to opravdoví profesionálové. Kuchyni bych si už nikde jinde nenechala dělat než u nich. Kvalitní práce, perfektní moderní spotřebiče a návrh ve 3D přesně podle Vašich představ. Příjemní lidé, opravdu radost až do konce :) Ještě jednou děkuji za realizaci naší kuchyně.

Natalja Kovalova

23.08.2022Tímto ráda bych poděkovala za perfektně odvedenou práci p. Radimu Barabášovi a kolektivu AB interiér, kteří mně vyrobili a zmontovali kuchyňskou linku a vestavěnou skříň. Díky jejich pečlivosti, profesionalismu je výsledek opravdu skvělý ! Moc Vám za vše děkuji !

Tereza Ždychová

21.06.2022Chtela bych podekovat za navrh a realizaci kuchyne, koupelnoveho nabytku, stolu a skrini. Nejprve jsem spolecnost oslovila pouze s navrhem a realizaci kuchyne, ale byli jsme tak spokojeni, ze jsme si postupne nechali vyrobit temer vsechen nabytek na miru. Velmi si vazim pristupu pana Barabase, ktery je velmi profesionalni a dokaze dobre poradit, jak s dekorem, tak s vyuzitim prostoru. Vse probihalo k nasi maximalni spokojenosti a rada je doporucim dale.

Jaromír Dostalik

06.06.2022Dobrý den. Chtěl bych Vám moc poděkovat za výrobu a montáž kuchyně v našem novém domě. Jste odborníci na pravém místě. Vaše dlouholetá praxe je vidět od začátku realizace návrhu, přes výrobu konzultace a profesionální montáž. Vaši firmu opravdu doporučuji!!! Měl jsem možnost nahlédnout do velmi moderního provozu s CNC stroji, který mě usvědčil, že jste profesionálové. Děkuji a přejí Vám mnoho dalšího úspěchu. J.D.

Martina Vašnovská

20.02.2022U firmy AB interiér jsme objednávali kuchyňskou linku na míru a nábytek do jídelny a obývacího pokoje. S kvalitou kuchyně jsme maximálně spokojeni. Oceňujeme rady a konzultace ohledně návrhu kuchyně, které nám nejen ušetřily nějaké úspory, ale zároveň umožnily z kuchyně vytvořit efektivní pracovní prostor. Velice kladně hodnotíme také komunikaci, rychlost dodání dodatečného nábytku a profesionální montáž, která proběhla se vším všudy do posledního detailu. Děkujeme :)

Veronika Závadská

31.01.2022Děkujeme za kuchyň přesně podle našich představ :) dali jsme na doporučení a hlavně osobní zkušenost, a po 18 letech používání kuchyně u rodičů, jsme se i my rozhodli pro AB interiér a pana Barabáše, a rozhodně nelitujeme. Musím pochválit skvělý přístup při tvorbě návrhu, kdy byly všechny moje nápady a přání vyzkoušeny a zkonzultovány, až jsme vše doladili k dokonalosti. Montáž dopadla opravdu na jedničku, nenechali nás ve štychu ani při problému s transportem lednice do patra. Kuchyň vypadá opravdu perfektně, přesně podle návrhu a přesně podle mých představ, a skvěle zapadla do prostoru se šikminami. Máme rozhodně v plánu obrátit se na tuto firmu i s další zakázkou.

Petr Merfort

29.03.2021Firmu AB Interiér jsme našli na webových stránkách a rozhodli jsme ji oslovit na základě velmi kladných referencí, přestože není úplně blízko naše bydliště. Chtěli jsme rekonstruovat starší kuchyň na míru a nechtěli jít cestou velkých firem bez osobního přístupu. Naše rozhodnutí bylo více než správné a již po první schůzce jsme věděli, že jsme si vybrali dobře. Firma AB interiér je rodinná firma s velmi profesionálním, odborným a zároveň lidským a příjemným přístupem. Poradili nám po všech stránkách, materiály a spotřebiče jsou opravdu kvalitní. Zpracování je velmi precizní a některé detaily, které jsme ani neočekávali nás velmi mile při montáži překvapili. Rovněž vlastní montáž byla provedena kvalitně včetně finálního úklidu. Bylo vidět, že pánové dělají práci s radostí.  

Vendula Vaculová

22.03.2021 AB interiér byla naše nejlepší volba! Od konzultace přes navrh,zaměření až po montáž vše naprosto perfektní. Jsme maximálně spokojeni a nemohli jsme vybrat lépe! Rodinná firma které záleží na zákazníkovi aby byl spokojený, vyjdou se vším vstříc a nic není problém. Svoji práci dělají s láskou,pečlivosti,kvalitně a to se v dnešní době opravdu cení. Za vše ještě jednou moc děkujeme❤️

MUDr. Jana Zubíková

17.03.2021Tuto firmu jsme si vybrali na základě výborných referencí. Potřebovali jsme zhotovit kuchyňskou linku na míru. I když je firma vytížená a na termín jsme si museli počkat, výsledek stál více než zato. Jsme maximálně spokojeni jak s provedením, kvalitou, doporučením spotřebičů tak s nesmírně vstřícným, profesionálním a zároveň lidským přístupem. Ještě jednou moc děkujeme. Zubíkovi.

Ondřej Zátopek

24.11.2020Naše cesta k rodinné firmě AB interiér byla delší, ale rozhodně se nám vyplatila. Než jsme tuto firmu objevili, prošli jsme řadu kuchyňských studií. V každém jsme měli nějakou výhradu, ale říkali jsme si, že už jsme asi hodně nároční zákazníci. Poté nám byla doporučena tato rodinná firma a musíme říct, že už na první pohled jsme měli z pana Barabáše a jeho syna naprosto jiný dojem, než u jiných výrobců. Jako úplným laikům nám vše trpělivě vysvětlili, poradili, ukázali... Jde vidět, že pan Barabáš i jeho syn jsou lidé na správném místě. Své práci rozumí, dělají ji poctivě a srdcem. Další spolupráce byla taktéž bez chyby. Každý termín vždy platil, cokoliv nám slíbili, pokaždé dodrželi. Dokonce, pánové, kteří nám přišli kuchyň montovat, po sobě naprosto vzorně uklidili :-)Kuchyň je nádherná, kvalitní, předčila naše očekávání. Firma AB Interiér nám nyní vyrábí televizní a konferenční stolek a těšíme se i na další spolupráci. Firmu můžeme jedině doporučit!

Jaroslav Sýkora

24.02.2020Zde je ještě vše v pořádku. Rodinná, zkušená a poctivá firma s vynikajícím zázemím. Od první schůzky až po realizaci to s námi určitě nebylo jednoduché, děkujeme za vstřícnost a profesionalitu :-) 

Lucie Romanová

05.02.2020"Děkujeme AB interiér za krásnou kuchyň, kvalitně provedenou , za velmi profesionální přístup a v neposlední řadě za rychlou montáž dvou skvělých pracovníků . Zdravíme z Těrlicka."

Zuzana Maršálková

30.05.2019  Je to už víc jak měsíc, kdy jsem se dočkala po 30 letech vytoužené kuchyně. Vaši rodinnou firmu objevil náhodou manžel, když jel kolem a uviděl reklamu. Bez doporučení jsme se rozhodli právě pro vás a děkuji za to, že jste!! Každý den, když do nové kuchyně vejdu, vzpomenu si na vás, jak dobře jste poradili co se týče kuchyňské linky, výběru materiálu a doporučení kuchyňských spotřebičů, které už jsou už i "chytré" :-). Chci vám moc poděkovat za ochotu a trpělivost, kterou jste s námi měli, za návrh, který jste po konzultacích upravovali, za následnou realizaci, profesionální přístup, vstřícnost, rychlost a spolehlivost, také "klukům" za montáž - je vidět, jak jsou sehraní a jak pak vše klape ke spokojenosti zákazníka. Přeji vám mnoho dalších spokojených zákazníků a vřele AB interiér doporučuji. Zuzana Maršálková s manželem    

Jakub Kubica

03.03.2019  “Děkuji za kvalitní práci se kterou jsme s manželkou velice spokojeni. Montáž proběhla perfektně a v krátkém čase který nás mile překvapil. Profesionální přístup a ochota se kterou jsme se u jiné firmy dosud nesetkali.“

Silvie Hejlková

18.02.2019  “Před rokem jsem si nechala u firmy AB interier dělat na zakázku celou ložnici a velkou část obývácího pokoje, letos mi na mé přání zhotovili netradiční přesíň. Jsem velmi spokojená s precizní prací. Spolupráce, provední samotné montáže a celkový přístup je na výbornou. Můžu jen doporučit.”

Věra Michalcová

04.07.2018Dobrý den,Touto cestou bychom chtěli velmi poděkovat majitelům Firmy AB-Interier -Kuchyně Ostrava za konzultace, výběr materiálu a následnou 3D realizaci naší nové vysněné kuch.linky, včetně všech kuch.spotřebičů. Rovněž velké poděkování spolupracovníkům, kteří se podíleli na konečné a precizně odvedené práci při montáži a sestavení kuch.linky a zapojejní všech el.spotřebičů. Jako třešnička na dortu bylo nalepení nádherného grafoskla,kt.má velký úspěch a doladil tak celkový dojem sestavené kuchyňské linky.Ještě jednou velké poděkování za kvalitně odvedenou práci. Na další spolupráci s Vaší firmou se opět těšíme a můžeme fa. AB-Interiér-Ostrava všem doporučit. S pozdravem Michalcová Věra

Monika Jaraczová

05.04.2018Chceme velmi poděkovat firmě AB interiér - Ostrava za kuchyni, kterou nám minulý týden namontovala do našeho domku. Děkujeme za výbornou spolupráci, poradenství, dochvilnost, vstřícnost a ochotu jak samotným majitelům firmy, tak stejně i pánům montážistům, kteří kuchyni u nás sestavovali. Zaměřovali se na každičký detail, všechno seřizovali na milimetr přesně, dávali pozor aby někde nepoškodili, nebo neušpinili stěnu,... Byla radost Vás při práci sledovat, pánové. Obrovská pochvala a dík !!! Doporučujeme všem, kterým záleží na kvalitě a preciznosti .   manželé Jaraczovi, Třinec

Adam Rybář

15.02.2018“Chtěli bychom vám poděkovat za úžasnou ložnici, byli jsme velmi spokojeni s vaším přístupem, ochotou a kvalitou práce. Taky děkujeme vašemu týmu za skvěle odvedenou práci při montáži. Byla to pro nás radost s vámi spolupracovat.”

Kateřina Korbelová

11.11.2017“Na doporučení jsme oslovili firmu AB interiér ohledně návrhu a výroby kuchyně. A ničeho nelitujeme. Z kuchyně jsme nadšeni a vůbec z celého profesionálního přístupu lidí z této firmy. Děkujeme Vám za přístup, profesionální práci a veškeré služby s výrobou a montáží kuchyně spojené. Spolupráci s touto firmou můžeme jen doporučit.”

Denisa Sopuchová

22.10.2016“Firma AB kuchyně mi vyráběla kuchyň do novostavby. Od počatečního jednání přes návrh, který je v 3D až po samotnou montáž, vše proběhlo bez problému, v termínu. Kuchyň je velice krásná a kvalitní, za 5 let, co ji mám, se nevyskytl jediný problém, který by bylo třeba řesit. Jelikož jsem s firmou velice spokojená, oslovila jsem je ještě pro výrobu nábytku do obyvácího pokoje, koupelny a nově mám od této firmy opět úžasně vyřešené skříně do vstupního prostoru a už se chystám na dětský pokoj.”

Lenka Fišerová

13.05.2016Již jsme si nechali dělat druhou kuchyň, protože jsme na bytě byli velmi spokojeni jak s návrhem a realizaci kuchyně, tak bylo jasné, že kuchyň v domě bude dělat stejná firma. Opět nezklamali a proto jsme jim svěřili i nábytek. Profesionální přístup, precizní montáž, vřele doporučuji všem.

Olga Bogdanová

04.04.2016“Ani nedokážu vyjádřit, jak moc jsem nadšena a spokojená s kuchyní navrženou a vytvořenou touto firmou. Celá rodina se teď nejčastěji scházíme právě v kuchyni a fakt si užíváme ten přepych.Nejenže je kuchyňská linka nádherná, ale je také neskutečně funkční, přehledná, dostupná a prostě úžasná.Všechny díly sednou, nic nedrhne, vše funguje, všechno mám správně na dosah.Obzvlášť oceňuji, že se dokázali vyrovnat i s křivými zdmi a nábytek nádherně pasuje.A chybí mi prostor, abych vyjádřila své díky!”

Kateřina Petrušková

23.03.2016Oslovila jsem tuto firmu na doporučení a nelituji. Ať už se jedná o můj návrh kuchyně, dětského pokoje, či vestavěné skříně v prádelně/koupelně, kde se řešily složité detaily, nebylo nic pro tuto firmu problém, ba naopak. Vždy se snažili vyjít maximálně vstříc a ještě navíc poradili a doporučili praktické vychytávky. Ať už se jedná o přípravu, veškeré konzultace, realizaci, rychlost montáže i osobní přístup, mohu jen doporučit, byla jsem nadmíru spokojená !!!

Zdeňka Nekudová

23.03.2016Doporučuji všem, kteří chtějí kvalitně odvedenou práci. Od počátku, tedy od zpracování návrhu, přes výběr materiálu až po skutečnou výrobu a montáž na místě jsem byla velmi spokojená s přístupem, který byl profesionální, ale zároveň lidský, s rychlostí, spolehlivostí a neskutečnou precizností. Chválu můžu napsat nejen za sebe, ale i za firmy, které se u nás v průběhu stavby střídaly a všichni měli stejný názor jaký sdílím já a chválili odvedenou práci této firmy a velmi pěkný výsledek.

Jana Bachanová

23.03.2016Při rekonstrukci podkroví jsme oslovili tuto firmu a požádali o realizaci kuchyně a vestavěného nábytku,např. skříně.Po zaslání návrhu, jsme žasli,jak je možné z nevzhledného podkroví udělat krásný byt.Ani jsme nemuseli nic měnit jak bylo vše perfektní.Dnes máme krásně zařízený byt,který všichni obdivují a jsme neskutečně vděční za perfektně provedenou práci,které nejde nic vytknout. Jestliže někdo váháte s výběrem firmy,vřele doporučujeme. Mají zlatá ruce a vřelý přístup.Ještě jednou velké díky!

Kontakt 605 215 048